Program Obchodów

Harmonogram Obchodów:

Sobota 2 czerwca:

8.00- 10.00- Zawody wędkarskie dla dzieci
9.00-13.00- Rajd rowerowy
13.00-14.00- Wielkopolski Przegląd Klubów Seniora cz. I
14.00-14.30  – Pokaz akrobatyki jeździeckiej
14.30-15.00- Występ zespołu muzycznego New Omen
15.00-16.00- Wielkopolski Przegląd Klubów Seniora cz. II
16.00-16.50- Bój Gmin
16.50- 18.00 – Występy dzieci i młodzieży  z Ostroroga-
pokaz talentów
18.00-19.00- Koncert CRAZY: największe przeboje takich wykonawców jak: J.Lopez, B. Spears, Anastacia, Ace of Bace,
K. Minogue, Madonna, Roxette
19.00-19.30- Występ taneczny hip-hop
19.30-19.50- Zespół rockowy Good Ghost
19.50-20.30- Zespół DEPRESJA
20.30- 20.45- Zakończenie konkursów i losowanie loterii
20.45-21.30 – Pokazy ratownictwa
21.30-22.30- Występ zespołu CREE (Sebastian Riedel
zaśpiewa piosenki  ojca Ryśka  Riedla z „Dżemu”)
22.30-  Pokaz laserowy Visual Sensation
22.45- Dyskoteka z wyświetlanymi teledyskami

Niedziela 3 czerwca:

6:00-9:00 - Zawody wędkarskie
10.00-13.00- Przejazdy drezynami (dworzec PKP)
12.30-13.00- Występ Mażoretek i Orkiestry Dętej z Wronieckiego Ośrodka Kultury
13.00-14.00- Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa
14.00-15.00 -  Uroczystości rocznicowe
15.00- 16.30 –  Koncert ELENI
16.30-17.00- Pokaz historyczny Pocztu Sędziwoja z Ostroroga
17.00-18.00- Koncert muzyki dawnej z pokazem tańców „Serenissima Wratislavia”
18.00-18.30- Występ Zespołu Tańca Ludowego AWF
18.30-19.00- Zakończenie pokazu kulinarnego prowadzonego przez Piotra Cyrwusa ( Ryśka z „Klanu”)- degustacja strawy pradziejowej
19.00-20.00- Kabaret JURKI
20.00-20.30- Losowanie nagród loterii
20.30-21.30-  Koncert MEZO
21.30-22.30- Teatr Ognia

 

ATRAKCJE DODATKOWE

- Przejazdy kolejką kołową
- Atrakcje dla dzieci w ramach Dnia Dziecka (dmuchańce,
trampoliny, koniki polskie, wata cukrowa, malowanie
twarzy)
- Pokaz kolejnictwa i przejazdy drezynami (dworzec PKP
Ostroróg) – Impreza zorganizowana przez Nadwarciańską
Kolej Drezynową
- Bicie monet okolicznościowych
- Pokaz wikliniarstwa i garncarstwa
- Zagroda rybaka śródlądowego
- Loteria

PLAKAT - zobacz

Rozkład jazdy kolejki kołowej/autobusu w dn.2-3 czerwca 2012r.

                                                               sobota     niedziela

Trasa 1                                                   autobus   kolejka

Wyjazd Ostroróg- Rynek                                    11.15       11.15

Bielejewo (przystanek )                                      11.35       11.35

Binino (przystanek )                                            11.40       11.40

Bobulczyn               (K/Figury)                          11.50       11.50

Oporowo (przystanek)                                      12.00       12.00

Dobrojewo (przystanek na drodze

z Oporowa)                                                              12.10       12.10

Mormin                                                                    12.20       12.20

Trasa 2                                               kolejka    autobus

Ostroróg – Rynek                                                11.55       11.55

Rudki Huby (k/Rowex)                                    12.00       12.00

Rudki (k/Figury)                                                 12.05       12.05

Szczepankowo (k/Krzyża)                               12.10       12.10

Kluczewo Huby (przystanek)                         12.15       12.15

Kluczewo Huby II (przystanek

k/P.Gumnych)                                                       12.20       12.20

Kluczewo (przystanek)                                      12.25       12.25

Ostroróg ul. Szamotulska (przystanek)      12.35       12.35

Ostroróg ul. Nowa (k/ sklepu Pani Wnuk)  12.40       12.40

Ostroróg -               Rynek                                      12.45       12.45

Mormin                                                                       12.50       12.50

Trasa 3                                                   autobus   kolejka   

Mormin                                                                        12.25       12.25

Wielonek (przystanek)                                          12.30       12.30

Zapust I (k/leśniczówki Pana Kubisa)             12.35       12.35

Zapust II (k/ świetlicy)                                          12.40       12.40

Ostroróg ul. Poznańska (k/ sklepu

Pani Wnuk)                                                                 12.45       12.45

Ostroróg – Rynek                                                    12.50       12.50

Mormin

Trasa 4 od 13.00

Mormin – Ostroróg –Rynek- ul. Szamotulska (przystanek) – ul. Nowa-
ul. Poznańska (k/sklepu Pani Wnuk)- Rynek – Mormin

TOLERANCJA – OPÓŹNIENIE 3 MIN

Transport powrotny we własnym zakresie.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniające inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.”